ეზოტერიკოსი, ნუმეროლოგი, ტაროლოგი, რომელიც „ფეისბუკზე“ Abagael Bagi-ის სახელით არის დარეგისტრირებული სოციალურ ქსელში 18 თებერვლის ტაროლოგიურ პროგნოზს გვიზიარებს:
„18 თებერვალი: „მონეტების მეფე“ - სტაბილურობა და ბიზნესი
ზოგადი დღის ფონი: ოთხშაბათს ენერგია მიწაზე ეშვება და ხდება ძალიან პრაქტიკული. „მონეტების მეფე“ არის წარმატებული ბიზნესმენის, სანდო პარტნიორისა და მდიდარი ადამიანის არკანი. დღე იდეალურია ფინანსური საკითხების მოგვარებისთვის, მსხვილი შენაძენებისთვის და სტაბილურობის განცდისთვის.
მნიშვნელოვანი საკითხები: ფოკუსირდით მატერიალურ შედეგებზე. დღეს ემოციებს ადგილი არ აქვს - მხოლოდ ფაქტები და მოგება. კარგი დღეა ბანკებთან ურთიერთობისთვის, ინვესტირებისთვის და უძრავი ქონების საკითხებისთვის. თქვენი სიტყვა დღეს ფასიანია.
ურთიერთობები: ურთიერთობებში მთავარია საიმედოობა და ერთგულება. პარტნიორმა შესაძლოა გამოხატოს სიყვარული მატერიალური ზრუნვით ან საჩუქრით. მარტოხელებს შანსი აქვთ გაიცნონ შეძლებული და სერიოზული ადამიანი.
ფინანსები: შესანიშნავი დღეა! ფულის შემოდინება, წარმატებულია ბიზნესგარიგება. იგრძნობთ ნიადაგს ფეხქვეშ. ნუ იქნებით ძუნწი, მაგრამ იყავით ყაირათიანი.
ჯანმრთელობა: ფიზიკური გამძლეობა მაღალია. კარგია მიწასთან შეხება (ბუნება) და ჯანსაღი კვება. ყურადღება მიაქციეთ კუჭ-ნაწლავს“, - წერს ეზოტერიკოსი, ტაროლოგი.