ასტროლოგი ხათუნა ნოელი სოციალურ ქსელში ყოველდღიურ ასტროლოგიურ პროგნოზს აქვეყნებს და საზოგადოებას რჩევებს უზიარებს.
ამჯერად იგი სოციალურ ქსელში მორიგ ასტროპროგნოზს აქვეყნებს და საზოგადოებას რეკომენდაციებს უზიარებს:
„2025 წლის 28 მარტი - მთვარის დღე, ასპექტები და რეკომენდაციები
დღის ზოგადი მახასიათებლები:
დღეს 29-ე მთვარის დღეა. მთვარის ციკლის ერთ-ერთი ყველაზე რთული დღე. ის ასოცირდება ილუზიებთან, დაბნეულობასთან და ფარულ საფრთხეებთა. სიმბოლოები - რვაფეხა, ჰიდრა და მაია - მიუთითებს მოტყუებაზე, ჩახლართვაზე და გაცნობიერების აუცილებლობაზე.
მთვარე თევზებში აძლიერებს ემოციებს, ინტუიციას და მგრძნობელობას, მაგრამ ასევე შეიძლება გამოიწვიოს ილუზიები.
პლანეტარული ასპექტები:
☽ მთვარის ტრინი
მარსთან (02:30 - 15:44) – მოაქვს ენერგია და მოტივაცია დილის საათებში.
☽ მთვარის შეერთება ♄ სატურნთან (05:15 - 18:18) - ქმნის სერიოზულ და მოწესრიგებულ განწყობას, მაგრამ შეიძლება გამოიწვიოს ემოციური სიმძიმე.
☽ მთვარის სექსტილი ♅ ურანთან (06:11 - 19:09) – მოულოდნელი ამბებისა და ინოვაციების შანსი.
☽ მთვარის შეერთება
ვენერასთან (13:58) - აძლიერებს ემოციებს ურთიერთობებში.
☽ მთვარის შეერთება ☿ მერკურთან (16:53) - აძლიერებს კომუნიკაციას,გხდით კონტაქტურს, ცნობისმოყვარეს.
☽ მთვარის სექსტილი ♇ პლუტონი (20:35) - ღრმა ემოციური ტრანსფორმაცია.
რეტროგრადული მერკური და ვენერა - შეთანხმებების შეფერხება, ფინანსური არასტაბილურობა და ურთიერთობების გამოწვევები.
რეკომენდაციები ცხოვრების სხვადასხვა სფეროსთვის:
1. ბიზნესი და ფინანსები
რეკომენდებულია: ძველი პროექტების განხილვა, საჭირო კორექტივების შეტანა.
შემოქმედებით ამოცანებზე მუშაობა.
კვლევა, დაგეგმვა და გრძელვადიანი მიზნების ასახვა.
მოერიდეთ: კონტრაქტების გაფორმებას ან ახალი შეთანხმებების დადებას (რეტროგრადული მერკური). მნიშვნელოვანი ფინანსური გადაწყვეტილებების მიღებას.
არ შეიძლება ყველაფრის ნდობა, რასაც გესმით - მოტყუების რისკი მაღალია.
2. ოჯახი და სახლი
კარგია: გამწმენდი ენერგია სახლში (საკმევლის დაწვა, დამცავი სიმბოლოების გამოყენებით). გაატარეთ დრო ოჯახთან ერთად მშვიდ, ჰარმონიულ ატმოსფეროში. დაუმთავრებელი საყოფაცხოვრებო სამუშაოების დასრულება.
მოერიდეთ: კონფლიქტს და ემოციური გამოხტომებს - გაუგებრობები შეიძლება გამწვავდეს. დაპირებების მიცემას - ისინი შეიძლება არ შესრულდეს. დიდი შეკრებებს ან წვეულებებს - დღის ენერგია არასტაბილურია.
3. შოპინგი და ხარჯვა:
რა ვიყიდო: სულიერი წიგნები, მედიტაციის ან დასვენებისთვის გამოსადეგი ნივთები. დამცავი ამულეტები ან წმინდა სიმბოლოები.
რას უნდა მოერიდოთ:
ძვირად ღირებულ შესყიდვებს, მათ შორის მანქანები, ელექტრონიკა და უძრავი ქონება.
სილამაზის ან კანის მოვლის საშუალებების ყიდვასა და სამკაულებს - შესაძლოა კმაყოფილება არ მოიტანოს.
4. ჯანმრთელობა, ოპერაციები და დიეტა
მოწყვლადი ორგანოები: ფეხები, ნერვული სისტემა და იმუნური სისტემა.
შფოთვის, დაღლილობისა და ემოციური გადაღლის რისკი.
ოპერაციები, რომლებიც თავიდან უნდა იქნეს აცილებული: თვალები, ფეხები, ლიმფური სისტემა და სისხლის მიმოქცევა.
სასარგებლო პროცედურები: დეტოქსიკაციის, მარხვა ან მსუბუქი გამწმენდი დიეტები. რელაქსაციის ტექნიკა, როგორიცაა იოგა, მედიტაცია და სუნთქვის ვარჯიშები. დალიეთ ბევრი მცენარეული ნაყენები და წყალი.
დიეტის რეკომენდაციები: მსუბუქი მცენარეული საკვები, სუპები და ორთქლზე მოხარშული ბოსტნეული. მოერიდეთ მძიმე, ცხარე ან ზედმეტად დამუშავებულ საკვებს. შეამცირეთ შაქრისა და კოფეინის მიღება.
5. კრისტალები და მინერალები
სასარგებლო ქვები: ობსიდიანი - დაცვისა და ნეგატივის გასაწმენდად. ამეთვისტო - ინტუიციისა და შინაგანი წონასწორობის გასაძლიერებლად.
მთვარის ქვა - ემოციების სტაბილიზაციისთვის.
ქვები, რომლებსაც დღეს უნდა მოერიდოთ:
პირიტი, ძოწი - ძალიან ინტენსიურია ამ არასტაბილური დღისთვის“, - წერს ხათუნა ნოელი.
⭕ევა ბარბაქაძე შორენა ბეგაშვილთან ერთად გადაღებულ ფოტოს გვიზიარებს - „დედა-შვილი კი არა დებივით ხართ“
⭕ნეკა დოროყაშვილი საცურაო კოსტიუმში პოზირებს - „მოვიდა საზაფხულო ფოტოების სეზონი“