„დღევანდელი დღის მმართველი პლანეტა იუპიტერია, ამ დღის ენერგია დადებითი და შეგიძლიათ გამოიყენოთ ნებისმიერი ადრე დაწყებული საქმის დასამთავრებლად და მოსაგვარებლად“, - ამის შესახებ გადაცემაში „დილა მშვიდობისა საქართველო“ ასტროლოგმა, ეზოტერიკოსმა და ნუმეროლოგმა ნინა სუსლოვამ ისაუბრა.
რაც შეეხება ზოდიაქოს თითოეულ ნიშანს, მათი 27 მარტის ასტროლოგიური პროგნოზი ასე გამოიყურება 👇
ენერგიულები იქნებით და გეძლევათ იმის საშუალება ნებისმიერი სირთულის საქმეს მარტივად გაართვათ თავი.
♉ კურო
შეიძლება ახალი შეთავაზება მიიღოთ, არ არის სასურველი პირდაპირ გადაწყვეტილების მიღება, თუმცა ეგრევე უარიც არ თქვათ დაფიქრდით კარგად ისე იმოქმედეთ.
♊ ტყუპები
შეიძლება გქონდეთ მცირე ნერვიულობა დილით, ან კონფლიქტურ სიტუაციაში აღმოჩნდეთ ეცადეთ შეინარჩუნოთ სიმშვიდე.
♋ კირჩხიბი
ემიციური დღე გაქვთ. შესაძლოა გააზვიადოთ ემოციები, შეხედეთ ყველაფერს რაციონალურად და შემდეგ მიიღეთ გადაწყვეტილება. არ არის სასურველი სიჩქარე.
♌ ლომი
საინტერესო დღე გელოდებათ, ეცადეთ არ იყოთ ზედმეტად ემოციური და შეინარჩუნოთ სიმშვიდე.
♍ ქალწული
სანამ საქმეებზე გადახვალთ, უმჯობესია ჯერ საკუთარ თავში გაერკიოთ, თუ რისი გაკეთებაა უკეთესი. შეგიძლიათ რჩევა კითხოთ მეგობრებსაც.
♎ სასწორი
სიახლეების მომტანი და საინტერესო დღეა, შეგიძლიათ ნებისმიერი მიმართულებით გადადგათ ნაბიჯი.
♏ მორიელი
უმჯობესია გადადოთ მნიშვნელოვანი საქმეები, ენდეთ საკუთარი შინაგან ხმას და ისე იმოქმედოთ. კარგი იქნება ეს დღე მშვიდ გარემოში გაატაროთ.
♐ მშვილდოსანი
შეგიძლიათ დღეს იყოთ აქტიურები და ცოტა მეტი სითამამეც გამოიჩინოთ, მაგრამ გახსოვდეთ არ არის სასურველი ახალი საქმის დაწყება, თუმცა კარგი იქნება დაგეგმოთ.
♑ თხის რქა
ნეიტრალური დღეა, არ დაიწყოთ ახალი საქმეები და არ გადაგათ ახალი ნაბიჯები, უმჯობესია ძველი საქმეებით შემოიფარგლოთ.
♒ მერწყული
ეცადეთ დრო რაციონალურად გამოიყენოთ და ყურადღება გაამახვილეთ იმაზე, რაც რეალურად მნიშვნელოვანია და გჭირდებათ.
♓ თევზები
დღეს შეიძლება უფრო მეტად ემოციური იყოთ, ეცადეთ შეინარჩუნოთ სიმშვიდე და სხვა თვალით დაინახოთ თქვენი სიტუაცია.
⭕ლევან მაჭავარიანი საგამოძიებო კომისიაზე: ჩვენ ვიხილეთ ომის ნაწილთან დაკავშირებული გამოკითხვები და ძალიან ბევრი რამ გამოაშკარავდა