🎥 „ჩვენ პირდაპირ წავაწყდით კანდიდატს, რომელსაც გარკვეული ფსიქიკური პრობლემები ჰქონდა“ - რას ჰყვება ნინუცა როსტიაშვილი?
ტელეწამყვანი და ჟურნალისტი ნინუცა როსტიაშვილი გადაცემაში „პრაიმშოუ“ იმყოფებოდა, სადაც ძიძებზე ისაუბრა და საკუთარი გამოცდილება საზოგადოებას გაუზიარა:
„ჩემი მცირეწლოვანი დისშვილების გამო გამოცდილება ძიძებში მაქვს და მინდა სააგენტოს კუთხით ვისაუბრო. დაგვჭირდა, რომ სააგენტოს მეშვეობით შეგვერჩია ძიძა, თუმცა პირდაპირ წავაწყდით კანდიდატს, რომელსაც გარკვეული ფსიქიკური პრობლემები ჰქონდა. ეს გასაუბრებაზე ქცევითაც აღსაქმელი იყო. ჩემი აზრით კარგია, როცა საახლობლოდან მოიძიებ ძიძას და იცი, რომ ადამიანს რომელსაც ენდობი ისიც კმაყოფილია. ვისურვებდი, რომ ვიპოვო ისეთი ძიძა, რომელიც ბავშვის მიმართ იქნება პასუხისმგებლობიანი და თავს ვიგრძნობთ უსაფრთხოდ“, - ჰყვება ნინუცა როსტიაშვილი.
🎥 „კარი რომ გავაღე და ირა დავინახე, მეთქი ეს არის ის ქალი, რომელმაც უნდა აღზარდოს ჩემი შვილი...“ - ნანუკა გულუა შვილების ძიძაზე
🎥 „ვერ იმუშავებს, თქვენ აიყვანდით 150 კილოიან ძიძას...ავდგები და უნდა მოვიქნიო ყველაფერი...“ - რატომ დაუპირისპირდნენ ერთმანეთს სტუმრები „პრაიმშოუში“