ქართველი მომღერალი ნინი შერმადინი, რომელიც უკვე რამდენიმე წელია ამერიკაში ცხოვრობს და მოღვაწეობს, საზოგადოებას სოციალურ ქსელში სიახლეს უზიარებს.
მისი თქმით, ძალიან მალე ბასტი-ბუბუ ამერიკაში ოფიციალურად იქნება წარმოდგენილი, რაც ნინისთვის დიდი პასუხისმგებლობა, დიდი სიყვარული და დიდი გამარჯვებაა:
„უდიდესი სიხარულით და უზარმაზარი სიამაყით მინდა გაცნობოთ, რომ მე ეს შევძელი ✨
ძალიან მალე ბასტი-ბუბუ ამერიკაში ოფიციალურად იქნება წარმოდგენილი Art Hub Production-ის მიერ.
ეს ჩემთვის მხოლოდ პროექტი არ არის — ეს არის დიდი პასუხისმგებლობა, დიდი სიყვარული და დიდი გამარჯვება ჩვენი ემიგრანტი ბავშვებისთვის.
ბავშვები ბავშვებისთვის 💫 ზღაპრული სამყარო, ბედნიერი ხმები, ყველასთვის საყვარელი სიმღერები და კლიპები — ყველაფერი, რაც ბავშვობას ნამდვილ სიხარულად აქცევს. ამ გზას დიდი გეგმებითა და დიდი იმედებით ვიწყებ ჩემს გუნდთან ერთად.
უღრმესი მადლობა ბასტი-ბუბუს დიდ ოჯახს ნდობისთვის — ეს ნდობა ჩემთვის უდიდესი ფასეულობაა ❤️ მე მჯერა ბავშვების. მე მჯერა ოცნებების და დიახ — მე ეს შევძელი ✨🌈 მიყვარხართ“, - წერს ნინი შერმადინი.
⭕„ცხოვრება გვიჩვენებს, რომ მხოლოდ ლოგიკა და ცოდნა არ კმარა...“ IQ VS EQ - რომელი უფრო მნიშვნელოვანია?